Irodavezető kollégát keresünk Budapesten a Barista Akadémia & Mojito Mixeriskolába

Barista Akadémia Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 180 000 Ft - 180 000 Ft / hónap
2019. 05. 31.

Irodavezetői pozícióba keresünk hölgyet a Barista Akadémiára és a Mojito Mixeriskolába, minimum középfokú végzettséggel és szövegszerkesztési ismerettel valamint középfokú angol nyelvtudással.

Várjuk pályakezdők és fiatalok jelentkezését.

Feladatok

  • Adminisztráció, hallgatókkal való kapcsolattartás, szerződés kitöltés, tandíj kezelés, az oktatók munkájának segítése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség, középfokú angol nyelvutdás, jó kommunikációs képesség.

Előnyök

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes csapat; kényelmes, fix munkaidő; ingyenes tanfolyamot biztosítunk a munkakörhöz.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott