HR Tanácsadó gyakornok kollégát keresünk Budapesten

Csapatunk 2005 óta végez komplex HR tanácsadási tevékenységet. Számos saját fejlesztésű szolgáltatással dolgozunk, kiemelkedő módszertani és adatbázis támogatással.

Gyakornoki programunkkal az elmúlt 14 évben számos - ma elismert - szakembert indítottunk útnak. Ők ma senior HR szakértőként, üzletágvezetőként vagy tulajdonosként dolgoznak a versenyszférában.

Általános feladatok:

  • módszertani ismeretek elsajátítása
  • régi és új generációs toborzási és kiválasztási feladatok, telefonos interjúk végzése, részvétel személyes interjúkon
  • adatbázis és hirdetés karbantartás
  • riportok előkészítése és részvétel ügyféltalálkozókon, jelölt bemutatókon
  • különböző HR tanácsadási projektekben eseti és alkotó jellegű feladatvégzés (moduláris HRM megoldások bevezetése, audit, outplacement, karrier tanácsadás)

Elvárásaink:

  • releváns vagy folyamatban lévő felsőfokú HR tanulmányok
  • legalább heti 24-28 óra munkavégzés
  • stabil Ms Office ismeretek
  • középszintű, kommunikációképes angol nyelvismeret
  • erős adminisztrációs és verbális készség
  • határozott fellépés, empatikus személyiség
  • proaktivitás, belső motiváció

Ajánlatunk:

  • folyamatos belső és külső képzések
  •  fejlődési lehetőségeid közül van ráhatásod, hogy mit és mikor próbálsz ki és építesz a munkakörödbe
  • bizonyos feladatok egyedüli gazdája leszel, melyekhez saját tudásbázist kell építened és felelősséget kell vállalnod munkádért
  • távoli munkavégzés lehetősége
  • versenyképes kompenzáció, laptop, mobiltelefon, mobilnet
  • a gyakornoki program sikeres teljesítése után Researcher vagy Junior tanácsadó munkakörben számítunk Rád a továbbiakban

Érdeklődés esetén küldd pályázatod, kérdésed a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok