Értékesítési asszisztens állás Budapesten

Budapesti munkavégzéssel értékesítési asszisztenst keresünk.

Pincészetünk Sárospatakon készíti organikus borait, közel 9 hektáron.

Akit keresünk:

  • érdekli a borok világa
  • nem okoz gondot számára a borok pakolása, szállítása sem
  • szívesen tanul új dolgokat, nem riad vissza a kihívásoktól
  • kommunikatív és barátságos
  • otthonosan mozog a szövegszerkesztők és táblázatok világában
  • van OKJ-s végzettsége, de nincs aktív hallgatói jogviszonya
  • rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal

Amit kínálunk:

  • fiatalos, kedves, lendületes csapat tagja lehetsz
  • tapasztalatszerzés rendezvények szervezésében is
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • 8 órás munkavégzés
  • laptop, telefon
  • céges autó használat

A munkavégzés helye: XVI. kerület, Timur utca

Feladatok

  • raktár rendbentartása, borok pakolása és szállítása
  • adminisztrációs feladatok - Excel, Word legalább felhasználói szintű ismerete szükséges
  • rendezvényeken való részvétel, a pincészet képviselése
  • az értékesítő munkájának segítése - partnerekkel, pénzügyi osztállyal való kapcsolattartás

Elvárások

  • rendelkezz OKJ-s végzettséggel, de ne legyen aktív hallgatói jogviszonyod
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott