PHP fejlesztő kollégát keresünk Budapesten

Cégünk, a CorvinSoft Kft. első sorban web-alapú egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével és munkafolyamatok automatizálásával foglalkozik. Irodánk Budapest belvárosában, a 6. kerületben található. Nagy hangsúlyt fektetünk a projektek magas minőségű és határidőre történő kivitelezésére, ezt pedig a képzett munkatársak és a szorosan együttműködő, egymást támogató csapat teszi lehetővé. Bővülésünk eredményeként olyan új kollégát keresünk, aki alapos szakmai ismeretei mellett szívesen sajátít el új technológiákat és ismereteket, képes a folyamatos fejlődésre.

Feladatok

  • egyedi rendszerek fejlesztése csapatban és önállóan
  • közös tervezésben való aktív részvétel
  • meglévő alkalmazásokhoz új funkciók megtervezése és kivitelezése

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Legalább 1-2 év PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Laravelben vagy más modern MVC keretrendszerben szerzett tapasztalat
  • Adatbázis ismeretek (MYSQL)
  • HTML, CSS, JS ismeretek

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • GIT ismeretek
  • VueJS ismerete

Amit kínálunk

  • Tudásnak és tapasztalatnak megfelelő bérezés
  • Izgalmas vállalati projektek
  • Stabilháttér
  • Kulturált munkakörülmények

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott