Kereskedelem, értékesítés

Budapest V. kerület Váci utcai női cipőszalonba üzletvezető munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest V.
Fizetés: Nettó 200 - 300 / hónap
2019. 09. 22. 21:19

V. kerület, Váci utcában, exkluzív, női cipőszalonunkba keresünk, angolul beszélő, divat iránt érdeklődő, talpraesett üzletvezető női vagy férfi munkatársat azonnali kezdéssel! Fiatalos, nyugdíjas hölgy jelentkezését is várjuk!

Önmagára és környezetére igényes, számítógépet kezelni tudó, megbízható, agilis munkatárs jelentkezését várjuk!

Feladatok:

  • Vevők kiszolgálása, szalon komplex vezetése, raktárkészlet, pénztárgép kezelése!

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, társalgási szintű angol beszédtudás, önálló munkavégzés, felmerülő problémák önálló megoldása!

Amit kínálunk:

  • Teljes 8 órás, bejelentett munka, exkluzív, igényes munkahely, családias légkör, bérezés megegyezés szerint!