Budapest V. kerület Váci utcai női cipőszalonba üzletvezető munkatársat keresünk

Judit Cipő SE
Budapest V. kerület
Nettó 200 Ft - 300 Ft / hónap
2019. 09. 22.

V. kerület, Váci utcában, exkluzív, női cipőszalonunkba keresünk, angolul beszélő, divat iránt érdeklődő, talpraesett üzletvezető női vagy férfi munkatársat azonnali kezdéssel! Fiatalos, nyugdíjas hölgy jelentkezését is várjuk!

Önmagára és környezetére igényes, számítógépet kezelni tudó, megbízható, agilis munkatárs jelentkezését várjuk!

Feladatok

  • Vevők kiszolgálása, szalon komplex vezetése, raktárkészlet, pénztárgép kezelése!

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, társalgási szintű angol beszédtudás, önálló munkavégzés, felmerülő problémák önálló megoldása!

Amit kínálunk

  • Teljes 8 órás, bejelentett munka, exkluzív, igényes munkahely, családias légkör, bérezés megegyezés szerint!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető