Pénzügyi vezető munkakörben álláslehetőség Budapesten

Csapatunkba keresünk gyakorlati tapasztalattal és egyben innovatív látásmóddal rendelkező Pénzügyi vezetőt

A gyorsan növekvő e-kereskedelmi és média vállalatok számára a SpringTab egy közösségi elemző eszköz, amely megnöveli a konverziót egy személyre szabott on-site élménnyel, retargeting-el, promóciókkal és hírlevéllel a látogatók számára a Facebook adataik és az on-site tevékenységük alapján. Hiszünk benne, hogy minden weboldalnak annyi változata kell hogy legyen, ahány látogatója.

Feladatok

  • A Projekt pénzügyi vezető feladatok ellátása
  • Projektvezető munkájának támogatása

  • Költségvetés és likviditás tervezés

  • Pénzügyi nyilvántartások folyamatos vezetése, projektmappa ellenőrzése, naprakészen tartása

  • Pénzügyi elszámolások, változásbejelentés elkészítése, ügyintézése

  • A projekt költségvetésének állandó nyomon követése

  • Az egyes kifizetések nyilvántartása, és ezek alapján a projekt időszakos kifizetési kérelmeinek elkészítése

  • Közreműködés a projekt előrehaladási jelentések, változás bejelentési kérelmek, szerződésmódosítási kérelmek összeállításában, különös tekintettek a változások pénzügyi vonatkozásaira.

  • Közreműködik a projekt zárásához kapcsolódó szakmai és gazdasági elszámolás elkészítésében

Elvárások

  • Pénzügyi vagy gazdasági felsőfokú végzettség vagy tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, PowerPoint, Word, Outlook);

  • Jó munkaszervező készség;

  • Precizitás

  • Határidők betartása

  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Modern irodai környezet
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat

  • Versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános