Kereskedelem, értékesítés

Budapesti bioboltunkba eladó-tanácsadó munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
Fizetés: Nettó 190000 - 200000 / hónap
2019. 05. 14. 09:10

Étrend-kiegészítőket forgalmazó Oktogon téri Bioboltunk, eladó-tanácsadó csapattársat keres, kiemelt fizetéssel + jutalékkal.

Feladatok:

Gyere, tarts Velünk,

  • ha szeretnél beletanulni a szakmába
    – segítünk benne! 1 év alatt 300 féle tápanyagot leszel képes panaszokhoz társítani. Nézd meg termékeinket itt: anatur.hu
  • ha az első 3 hónapban napi szinten tudsz hozzáolvasni ehhez
    – mert Te is kellesz a sikerhez! Mi csak annyit mondhatunk, hogy ebbe a szakmába nagyon könnyű szerelembe esni.
  • ha természetes számodra az interaktív értékesítés
    - mi saját írásainkkal és képeinkkel is megjelenünk facebook oldalunkon. Feltétlen nézz ránk itt: anatur.hu!
  • ha szeretnél a betanulástól kezdve havi 190,000 - 200,000 Ft-ot hazavinni
    - hiszen havi nettó 160,000 Ft-os fizetésed mellé, negyedévente garantált 110,000 - 120,000 Ft közötti bónuszpénzt is adunk!
  • ha hosszútávon gondolkodsz
    - ebből a szegmensből nem lehet kiöregedni! Minél több évet töltesz el Velünk, annál többet ér majd a tudásod.

Elvárások:

  • ha van legalább 1 éves kereskedelmi tapasztalatod, és szeretsz az emberekkel kommunikálni
    - mi mindig a legjobb tudásunkat nyújtjuk minden vendégünknek!
  • ha legalább alapfokon beszélsz angolul
    - hozzánk sok külföldi vendég is betér!

Munkarend: H-P.: 10-18-ig, és minden 2. hét szombatján 9-14 óráig, tehát összesen: 170 óra/hó.

Fontos!
Kérünk, hogy mielőtt jelentkeznél, mindenképpen ismerkedj meg velünk, termékeinkkel és cégértékeinkkel, Facebook- és weboldalunk (anatur.hu) segítségével.

Ezt követően várjuk fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet, a "Jelentkezem" gombra kattintva. A tárgyba írd be: Oktogon Biobolt

Előnyök:

  • kiemelt fizetés + jutalék

Amit kínálunk:

  • Barátságos, vidám csapat
  • Sokoldalú, kreatív munka
  • Tanulási, fejlődési lehetőség