Iroda adminisztratív munka Budapest belvárosában

Azonnali munkakezdéssel Budapest V. kerületében lévő irodába kreatív, adminisztratív munkakörbe új kolléganőt keresünk.

Feladatok

  • Bejövő és kimenő levelek figyelése, ügyintézése
  • Iktatás
  • Számlázás
  • Könyvelés előkészítés
  • Levelek előkészítése
  • Ügyvezetés napi munkájának segítése
  • Online hírportálokra partnerek által küldött PR cikkek feltöltése
  • Online hírportálokra tartalom szerkesztés és feltöltés

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Magabiztos számítógép és Internethasználat
  • Irodai munkát szoftverek ismerete, magabiztos használata (word, excel, powerpoint stb.)
  • Számlázásban könyvelési előkészítésben való jártasság
  • Jó fogalmazó készség
  • Tanulás iránti vágy
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Google Drive rendszer ismerete, használati gyakorlat
  • Tartalom szerkesztésben, képszerkesztésben való jártasság, gyakorlat

Amit kínálunk

  • Több, mint 15 éve működő cég, 100%-ban magyar tulajdonú cégvezetés.
  • Teljes munkaidő, korrekt bérezés, folyamatos fejlődési tanulási lehetőség a jövő technológia megismerésére.
  • Karrierprogram, előrelépési lehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott