Szentendrei ajándék boltunkba keresünk eladói munkakörbe munkatársat

Szentendrei családi vállalkozásunk ajándék-ékszer boltjába keressük leendő munkatársunkat eladói munkakörbe,teljes munkaidős bejelentett állásra.

Az állást középfokú végzettséggel lehet megpályázni,pályakezdők is jelentkezhetnek de ilyen téren szerzett tapasztalat vagy szakirányú végzettség előnyt jelent.

Ami viszont elvárás,az alapfokú angol nyelvtudás.

Fényképes önéletrajzzal  várom a jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Termékek eladása,pénztár kezelése,bolt rendben és tisztántartása.

Elvárások

  • Alapfokú angol nyelvtudás.Igényesség önmagára.

Előnyök

  • Szakirányú végzettség vagy tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bejelentett munkahely.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott