Irodavezető állás csepeli irodába

Irodavezető állás Budapesteb a csepeli irodába.

Főbb feladatok:

  • Kereskedelmi és gyártó cég nyilvántartásainak vezetése
  • Adatszolgáltatás a könyvelő cégnek, egyeztetések a könyveléssel, házipénztár vezetése, utalások kezelése
  • kapcsolattartás az üzemmel, alapanyag beszerzés
  • számlázás és fizetési határidők nyomon követése
  • kapcsolattartás a vevőkkel, partnerekkel

Feladatok

Elvárások

  • Magyar és angol nyelven, szóbeli és írásbeli folyamatos kommunikáció.
  • Office programok használata.
  • Önálló munkavégzés
  • Ismerje fel a munkafolyamatok kapcsolódásait és összefüggéseit.
  •  kreativitás, precíz munkavégzés

Előnyök

  • 2-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Kulcs-Soft számlázó program ismerete

Amit kínálunk

  • bejelentett, versenyképes jövedelem
  • családias légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető