15 fős délpesti Öregotthonunkba keresünk félállásra ezermester gondnokot 2019.júliustól

Simeon Rózsatéri Öregotthon Alapítvány

Karbantartó

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület

2019. 05. 06. 13:37

A gondnok feladatkörébe tartozik a tetőtérbeépítéses ház és kertjének rendben tartása; vásárlás; ellátottak szállítása, és a napi szinten adódó nehézségek megoldása...

Bérezés közalkalmazotti bértábla alapján, plusz szociális pótlék.

Feladatok

  • A gondnok a házról gondosan gondoskodó személy, aki hozzáértően végzi az állagmegőrzést.
  • Karbantartási, javítási, szerelési munkálatokat, amelyek egy családiházban adódnak - kilincsektől a vízcsap javításon át, a tisztasági festéstől a tető levélmentesítéséig, a TV beállításától az autó szervizeléséig.
  • Kert, utca tisztán tartását - fűnyírás, locsolás, gallyazás, télen hóeltakarítás, csúszászmentesítés.

Elvárások

  • Az idős nénik felé való türelmes, elfogadó hozzáállás.
  • Büntetlen előélet.
  • JOGOSÍTVÁNY.
  • Nem dohányzók jelentkezését várjuk!

Előnyök

  • A 20 órás munkaidő heti beosztása megállapodás szerinti; heti 3-4 munkanapra is csoportosítható.

Amit kínálunk

  • Szabad teret a kreativitásnak, ötletelésnek; önállóságot a munkavégzésben; egyéni felelősségvállalást a megoldásokban.
  • Családias légkör, annak minden előnyével, és nehezével; közvetlenség; nevetős, küzdő csapat.