Innovatív pénzügyi cégcsoport üzletkötő/értékesítő munkatársat keres Budapest és környékén

Ujszászi Zoltán Egyéni vállalkozó

Bruttó 350 000 Ft - 1 000 000 Ft / hónap
2019. 07. 09.

Magyarország egyik legdinaminkusabban fejlődő pénzügyi-/biztosítási bróker cége a jelentősen megnövekedett ügyféligények miatt, a következő területeken (befektetések, biztosítás, hitelek) üzletkötő/értékesítő munkatársakat keres, akár előre leegyeztetett ügyfél időpontokra is.

A Marathon Insurance Zrt. / Federal Credit Union Zrt. cégcsoport tapasztalattal rendelkező szakemberek, vagy kisebb pénzügyi közvetítő cégek/csapatok jelentkezését is várja egyedi karrier rendszerrel, bónuszokkal.

Várom érdeklődését, a +3620/959-1340 telefonszámon, illetve a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el fényképes önéletrajzát.

Jelentkezés előtt kérem tekintse meg honlapunkat: www.marathonlife.hu , www.marathonkarrier.hu

Feladatok

Ügyfelek akvirálása

Kapcsolattartás

Üzletkötések

Adminisztáció

Folyamatos tanulás

Szakmai fejlődés

Elvárások

Érettségi (minimim elvárás)

Felhasználói szitű IT ismeret

Elszántság

Proaktívitás

Motiváltság

Kitartás

Tanulákonyság

Jó kommunikációs készség

Nyelvismerett és jogosítvány előny

Előnyök

Bérplafon nélküli berezések

Vezetői karrier lehetőség

Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Szakértői képzések

Bónuszok

Incentive utak

Amit kínálunk

A lehetőségek, amelyeket kínálunk:

  • Android applikációval végezhető az igények felmérése
  • Fix kezdeti támogatások az első 3 hónapban (kezdő gyakornokok részére)
  • Online kötési felületek, Egyéni Webiroda/Applikáció
  • 100% alkuszi- , és közvetítői függetlenség a piacon
  • Kiemelkedő szerzési- és fenntartási (speratív) jutalékok
  • Ingyenes- és magasszintű képzések
  • Akár sztornómentes jövedelem
  • Saját állományépítés, Állományvédelem, Örökítési lehetőségek

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott
  • Közép vezető