Kereskedelem, értékesítés

Értékesítési munkatársat keresünk Budapesten a Corvin plázába

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest, VIII.
2019. 05. 09. 11:26

Legyél Telekommunikációs tanácsadó és értékesítő

a Magyar Telekom hivatalos Partnerénél!

Új kollégából vezető értékesítő?

Nálunk lehetséges!

Építsd a karriered a Telekom hivatalos Partnerénél értékesítő munkatársként!

#ilovemyjob #szeretemamunkám #lifegoals #életcélom

Feladatok:

  • Élményt nyújtó ügyfélkiszolgálás, a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadás
  • Eszközök, online szolgáltatások bemutatása az ügyfeleknek
  • Panaszok, reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kiválóak kommunikációs és problémamegoldó készségeid
  • Fontos számodra az ügyfélközpontúság
  • Eredményorientált és dinamikus vagy
  • Érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt
  • Precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza kihívásoktól

Előnyök:

  • Van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatod
  • Magabiztosan beszélsz angol nyelven is

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
  • Teljesítményorientált, versenyképes jövedelemre tehetsz szert
  • Lehetőséget adunk a legújabb készülékek, szolgáltatások kipróbálására
  • Folyamatos támogatást és képzést kínálunk, hogy a legjobb lehess!