Irodai ügyintéző kollégát keresünk tárgyalóképes angol nyelvtudással Budapesten

Családi vállalkozás keres irodai ügyintézőt tárgyalóképes angol nyelvtudással Budapest XVII. kerületi munkahelyre, azonnali kezdéssel.

A munka kb. egy év betanulás után, igény esetén, távmunkaként, otthonról is végezhető.

Cégünk 20 éve foglalkozik közúti útvonal-engedélyek beszerzésével és útvonal-biztosítás szervezésével. Ügyfeleink szinte kizárólag külföldi túlméretes fuvarozók.

Feladatok

  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel (fuvarozók, speditőrök), engedélyező hatóságokkal és alvállalkozóinkkal (kísérők, rendőrség, külföldi speditőrök) telefonon, de elsősorban e-mailben.
  • -Megrendelések feldolgozása.
  • Útvonalengedélyek beszerzése (online).
  • Kísérések szervezése.
  • Árajánlatok kidolgozása.
  • Egyéb adminisztráció (papíron ill. online /Google Drive/).

Elvárások

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Alapvető, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (táblázatkezelés, szövegszerkesztés, böngésző használata, internetes keresés).
  • Szorgalom, precizitás, megbízhatóság, jó kommunikációs képesség, önálló munkavégzés.

Előnyök

  • Német nyelvtudás.
  • Földrajzi ismeretek (Magyarország és Európa).
  • Alapvető fuvarozási ismeretek.

Munkavégzés helye: XVII. ker., Rákoskeresztúr, Pesti úti lakópark.

Munkavégzés kezdési időpontja: azonnaltól.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Részletes életrajzot kérünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános