Fizikai, segéd, betanított munka

Munkalehetőség takarító / takarítónőnek Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest és környéke
2019. 04. 23. 13:22

Budapest különböző kerületeiben található irodaházakba keresünk teljes vagy részmunkaidőben takarító munkatársakat.

Jelentkezni lehet:

  • Orbán Mercédesz - 0670/882-9683

Feladatok:

  • Irodák, folyosók, melegítő konyhák, mosdók, mellékhelyiségek napi takarítása.
  • Illetve a megrendelő igényei szerint esetenként rendkívüli takarítás.

Elvárások:

  • ERKÖLCSI BIZONYÍTVÁNY
  • Takarításban szerzett tapasztalat
  • Munkájára igényes, megbízható személyiség

Előnyök:

de nem feltétel:

  • Takarító vagy vele egyenértékű OKJ bizonyítvány
  •  "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Segítőkész munkatársaink segítenek a beilleszkedésben, munkakezdésben
  • Jó meghatározott feladatkörök, és saját terület
  • Megfelelő munkaeszközök, vegyszerek