Fornetti Kft.-hez bolti eladó munkatársakat keresünk budapesti látványpékségeibe

Fornetti Kft.

2019. 04. 23.

                                                       A Fornetti Kft. azonnali kezdéssel

                                                                         BOLTI ELADÓ

                                          munkatársakat keres budapesti látványpékségeibe.

Munkavégzés helye: XIV. kerület, Örs vezér tere (Sugár) vagy V. kerület, Ferenciek tere

Érdeklődjön az alábbi telefonszámon: +36-30/371-6303 vagy személyesen az üzletekben.

Feladatok

  • Fagyasztott pékáruk átvétele, előkészítése hajnali órákban
  • Péksütemények nyitásra való sütése, szendvicsek elkészítése, pult feltöltése
  • A reggeli órákban a termékek folyamatos elkészítése
  • Általános eladói feladatok, pénztárkezelés
  • Vásárlók udvarias kiszolgálása

Elvárások

  • Kereskedelmi végzettség
  • Megbízhatóság, környezetre való igényesség
  • Segítőkész, nyitott, csapatban dolgozni szerető személyiség
  • Több műszakos munkarend vállalása

A munkavégzés heti 5 napon, két műszakos munkarendben történik.

Előnyök

  • Kereskedelemben való jártasság és eladói tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos és hosszú távú lehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Fornetti technológia megismerése
  • Tervezhető, stabil jövedelem
  • Útiköltség térítés
  • Igényes munkaruházat már belépéstől

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott