Építészmérnök pozícióban álláslehetőség Budapesten

Keresek bp-i fiatal megbízható építészt egyetemi végzettséggel, engedélyezési, kivitelezési tervek számítógépes feldolgozására, valamint építészeti és belsőépítészeti látványtervezésre.

Nagyrészt nagyobb volumenű projekten dolgozunk, így sokat feljődhetsz nálunk. Fiatal csapat vár rád egy gyönyörű, új irodában!

Rugalmas munkaidő, változatos munkák és kényelmes iroda a XI. kerületben, jó közlekedéssel.

Fényképes önéletrajzot és a referenciákat várom a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Engedélyezési, kivitelezési tervek számítógépes feldolgozására, valamint építészeti és belsőépítészeti látványtervezésre.

Elvárások

  • egyetemi végzettség

Amit kínálunk

  • Nagyrészt nagyobb volumenű projekten dolgozunk, így sokat feljődhetsz nálunk. Fiatal csapat vár rád egy gyönyörű, új irodában!
  • Rugalmas munkaidő, változatos munkák és kényelmes iroda a XI. kerületben, jó közlekedéssel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott