Értékesítő kollégákat keresünk Budapestre IX. kerületi Nemzeti Dohányboltokba

Nemzeti Dohányboltjaink a IX. kerület frekventált helyein találhatók.

Az üzleteinkbe betérő emberek nem öltönyösök, de nem is a féldecis fogyasztók köréből kerülnek ki, így nálunk minden feszélyezettség nélkül kibontakoztathatod önmagad.

Feladatok

  • Áru rendelése, átvétele, polcok és hűtők feltöltése, üzlet tisztán tartása.
  • A bevételezéssel nem kell bajlódnod, azt megoldjuk helyetted, hogy kizárólag az előbb felsorolt feladatokra és a vásárlók minél kedvesebb és szakszerűbb kiszolgálására tudj koncentrálni, ezért is keresünk értékesítőket és nem eladókat.

Elvárások

  • Szereted és tudod is, hogy mit jelent a kereskedelem (annak előnyeivel és hátrányaival együtt.)
  • Jól dolgozol csapatban, de önállóan is feltalálod magad
  • Nem csak bekapcsolni tudod a számítógépet, hanem alap szinten használni is.
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel. Nem elvárás a folyékony angolnyelvtudás, de mivel vásárlóink jelentős része külföldi, nem árt, ha meg tudod éretni magad velük. Ennek örülnek ők is és szívesebben vásárolnak ilyen helyen
  • Pontosan és megbízhatóan dolgozol.

Előnyök

  • Természetesen kereskedelmi tapasztalat előnyt jelent, de ha nem dolgoztál még kereskedelemben, akkor sincs semmi gond, kollégáink szívesen segítenek megtanulni mindent akár az alapoktól is.

Amit kínálunk

  • Bejelentett főállású jogviszonyt már az első naptól.
  • Jó munkakörülmények, rendezett üzlet.
  • Rugalmas munkaidő beosztás.
  • Fiatalos, jókedvű csapat.
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott