Tapasztalattal rendelkező egészségügyi asszisztens kollégát keresünk teljes vagy részmunkaidőben

Orvosi központunk több mint két évtizedes nemzetközi háttérrel rendelkezik. Több mint tíz éve nyújt kiemelkedő színvonalú szolgáltatásokat esztétikai, szépészeti és egészségügyi területen. Küldetésünk a páciensek életminőségének javítása. Mindezt professzionális orvosi háttérrel, empatikus hozzáállással és egyedülálló berendezésekkel. Fontosnak tartjuk a folyamatos képzést és fejlődést.

Feladatok

  • A szépészeti kezelések előírás szerinti pontos elvégzése
  • A kezelést érintő adminisztrációs és egyéb feladatok ellátása
  • Szakorvos melletti asszisztencia

Elvárások

  • Egészségügyi végzettség és minimum 1 év egészségügyben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmasság (szombati munkavégzés előfordulhat)
  • Empátia, ápolt megjelenés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)

Előnyök

  • Szépségipari és/vagy magánegészségügyben szerzett tapasztalat
  • Az angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Családias légkör, jó csapat
  • Modern gépekkel történő munkavégzés
  • Támogató vezetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Szükséges eszközök, munkaruha, védőfelszerelés biztosítása
  • Kedvezményesen igénybe vehető orvosi szolgáltatások
  • Rugalmas munkavégzés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott