Pénzügyi tanácsadó munka Budapesten

Pénzügyi tanácsadó pozícióba keresünk új munkatársat, alkusz cég számára, kötetlen munkaidőben.

Feladatok

  • Ügyfelek minőségi kiszolgálása, termékek/szolgáltatások aktív értékesítése
  • Felmerülő problémák megoldása
  • Bizalmi kapcsolatok kiépítése az ügyfelekkel
  • Potenciális ügyfelek felkeresése
  • Értékesítési és adminisztratív feladatok végrehajtása
  • Ügyfél megkeresések kezelése
  • Szerződéses ajánlatok kiadása
  • Szerződésmódosítások kezelése, szervizelése

Elvárások

  • Legalább 1 éves értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Proaktív és üzleti szemléletű munkavégzés, siker- és ügyfélorientált hozzáállás
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Középfokú végzettség vagy közgazdasági diploma

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (nem befolyt díjas kifizetés)
  • Hosszútávú karrier lehetőség
  • Kötetlen munkaidő

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Ügynöki/MLM

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető
  • Felső vezető