Gépkocsivezető munkalehetőség Budapesten

Több mint 30 éves múltra visszatekintő, magyar tulajdonú élelmiszer nagykereskedés keres gépkocsivezetőt, 1 fő megbízható, jó teherbírású munkatársat.

Amit kínálunk:

  • hosszútávú biztos, bejelentett állás
  • versenyképes bérezés
  • munkavégzés a III. kerületben
  •  munkaidő 5:30-15:00-ig, esetenként szombati munkavégzés is

Feladatok:

  • áruszállítás kistehergépjárművel (B kategória) Magyarország területén.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó teherbírás, munkabírás
  •  megbízható, terhelhető, hosszútávon is elkötelezett munkatárs.

Előny:

  • C kategóriás jogosítvány - kereskedelmi végzettség

Havi nettó fizetési keret 230.000 Ft/hó

Fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, vagy hívjon minket telefonon: +36 30 941-2016

Trimex Bt. Büféáru Nagyker és Húsüzem www.trimex.hu

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott