HR asszisztens munka Budapesten

Építőipari cégünk keres 4-6 órában HR-es kollégát.

A munkavégzés hétfőtől péntekig minden esetben 7:00-tól kezdődik.

Feladatok

Főbb feladatok:

  • Budapesti építkezések napi szintű bejárása
  • Aktuális létszám lejelentése, szükség esetén alkalmi bejelentések
  • Könyveléssel való kapcsolattartás
  • Bérszámfejtési feladatok munkabérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások elkészítése egyéb, bérszámfejtéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése, továbbítésa a könyvelés felé
  • Aktív és passzív jelöltek felkutatása; - álláshirdetések, adatbázisok és közösségi média útján

Elvárások

  • Mobilis, rugalmas munkavégzés
  • Terhelhetőség, precíz lelkiismeretes munkavégzés
  • HR-ben és vagy bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott