Budapesten Online Marketer kollégát keresünk román nyelvtudással

A MiniCRM-mel adott egy már jól működő és ismert termék, amit szeretnek a felhasználók és a szakma is. Deutsche Telekom Wall-of-Business versenyének regionális győztese, Marketing Fesztivál legjobb termék díjas, IT-Business TOP10 helyezett cég és nem mellesleg több, mint 1000 cég és sok ezer felhasználó bajtársa a napi hajtásban!

Csatlakozz hozzánk budapesti irodánkba, ha folyékonyan beszélsz és tökéletesen írsz románul, mivel a román piacra kell majd tartalmat gyártanod. Emellett olyan kollégát keresünk, aki szívja magába a tudást, mint gyakorlott alkesz a vodkát, és képes marketing üzeneteinket bullshitmentesen megfogalmazni és ezt végigvinni hirdetéseinktől kezdve, landing page-einken át igazából bármilyen lead generáló tartalmunkig.

Feladatok

 ​​​​​​De mi egy jó Online Marketer feladata?

  • Tanulás. Olvasás, kutatás arról hogyan csináld még jobban. Influence & Pre-Suasion by Dr. Robert Cialdini. AARRR, Awareness Ladder, VPD, AdWords, Facebook. Marketing blogok/könyvek.
  • Kísérletezés. Validated learning. Build. Measure. Learn.
  • Stratégia mentén dolgozni. Ha csak ad-hoc csinálunk feladatokat, senki nem fogja megérteni, hogy mi az a MiniCRM.
  • PPC managerkedés (jó hír az, hogy megtanítjuk). Felépített és bejáratott Google Ads és Facebook Business Manager fiókok vannak. Átadjuk a tudást, módszereket.
  • Iszonyatosan jó hirdetések írása és landing page tartalmak hangolása, hogy csak úgy csattanjanak a leadek az ajtón.

Nekünk ez az elképzelésünk, ebben hiszünk. Megvalósítod magad nálunk?

Elvárások

Az ideális jelölt ismérvei:

  • Vorbește și scrie foarte bine în limba română
  • Érdekel a pszichológia. Elsősorban a meggyőzés pszichológiájára gondolok, az én lelkivilágommal nem kell foglalkoznod. Hiszünk a tudományban, a marketing terén is.
  • Céljaid vannak. X kell a végén, mit kell ahhoz tenni, hogy elérd? Ha a múlt héten 30 workshop regisztrációt hoztunk, mit csinálsz hétfőn, hogy ezen a héten 42 legyen?
  • Get shit done. Nem esel szét százfelé. Nem blokkolsz le. Az értékesítők minden nap várják az új leadeket, ezért te is pörögsz, folyamatosan jönnek az új hirdetések, emailek, blogposztok.
  • Lendület, pezsgés. Marketing az értékesítéshez kapcsolódik, oda szállítja az érdeklődőket. Vedd fel a ritmusukat, tanulj tőlük folyamatosan, napról-napra építsd be az érdeklődő szerzésbe azt, amivel később el is tudjuk adni a terméket.
  • A legjobb akarsz lenni. Citius Altius Fortius (Gyorsabban Magasabbra Erősebben). A győztes csapatban akarsz játszani akkor is, ha ők többet járnak edzeni. Fuck mediocrity.
  • Angolul is értesz. Az online marketing is egy olyan terület, ahol a legjobb minőségű, naprakész tudás angolul készül.
  • Van tapasztalatod meggyőzésben. Nem számít, hogy értékesítő, vállalkozó, esetleg tanár voltál korábban, lényeg, hogy győztél már meg embereket valamiről.
  • Marketing tapasztalat előny. A hirdetési eszközöket megtanítjuk, annak viszont örülünk, ha már van elképzelésed arról, hogy mi az a marketing.
  • PPC tapasztalat NEM kell. Mindegy, hogy láttál-e korábban Google Ads-et vagy Facebook Business Manager-t. Akard megtanulni, és mi megtanítunk.

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést. Azt hiszem, így szokták mondani. Szeresd csinálni, amit csinálsz és még fizetünk is érte.
  • Kibontakozási lehetőséget. Nálunk minden adott lesz ahhoz, hogy az ország egyik legjobb online marketingesévé gyúrd fel magad néhány év alatt.
  • Jó csapatot. Én jófej vagyok eléggé, de a többiek is elmennek.... De én vagyok a legjobb fej.
  • Kiszámítható környezetet. Lassan 10 éve csináljuk, nem holnap lesz vége.

Munkavégzés helye:

  • Budapest szívében (Madách Trade Center, a Gozsdu Udvarban a Deák tértől 3 perc séta)

Nézd meg weboldalunkat és termékünket! Ha tetszik, amit látsz, küldd el nekünk önéletrajzodat és írd le románul néhány mondatban, hogy miért tetszik neked ez a pozíció.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Egyéb

Munkarend

  • Általános