Pályakezdő adminisztrátori állás budapesti rendezvényszervező cégnél

Budapest – Adminisztrátor

Rendezvényszervező cég keresi lelkes munkatársát! Nálunk nem probléma, ha pályakezdő vagy!

Téged keresünk, ha

  • eligazodsz a számlák, Excel táblák, nyilvántartások között
  • szívesen tanulsz és nem riadsz meg a kihívásoktól
  • rendelkezel alapfokú számítástechnikai ismeretekkel és nem okoz gondot a szövegszerkesztők, táblázatok használata sem
  • bírod a monotonitást
  • van már egy OKJ-s végzettséged, de nincs aktív hallgatói jogviszonyod a felsőoktatásban

Előny, ha van B kategóriás jogosítványod és autóvezetői gyakorlatod is.

Hogy mit kínálunk?

  • 8 órás, főállású munkaviszony
  • céges laptop, mobiltelefon
  • beleláthatsz az üzleti rendezvények, konferenciák világába, egy borfesztivál és egy pincészet életébe is!
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • fiatalos, kedves, lendületes csapat
  • céges autó használat

Munkavégzés helye: XVI. kerület, Timur utca

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd az önéletrajzod.

Feladatok

  • megrendelések, regisztrációk kezelése
  • számlák kiállítása
  • nyilvántartások vezetése
  • rendezvényekhez kapcsolódó feladatok ellátása (helyszínkeresés, eszközök rendelése, árajánlatok bekérése és kezelése, online regisztrációk kezelése, ügyfelekkel való kommunikáció)

Elvárások

  • vidám személyiség vagy és jó csapatjátékos

Előnyök

  • nem szükséges több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott