Labor- és eszközgazdálkodási asszisztens állás Budapesten

 Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt budapesti plazmaferezis centrumába LABOR- ÉS ESZKÖZGAZDÁLKODÁSI ASSZISZTENS (BUDAPEST) munkakörbe munkatársakat keres

FELADATAI:

  • A levett vérplazma előírásoknak megfelelő kezelése, pontos adminisztrációja
  • Labortechnikai gépek, berendezések, eszközök kezelése
  • Anyag és áru átadás - átvételhez kapcsolódó adminisztrációs és raktározási feladatok pontos, precíz ellátása
  • Határidők, szabályok, előírások pontos betartása
  • Folyamatos együttműködés a kollégákkal
  • Felmerülő problémák kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Gyógyszeriparban elvárt nagyfokú precizitás
  • Pontos, precíz, szabálykövető és felelősségteljes munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Word, Excel, Internet)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások, motivációs rendszer
  • Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Teljes körű oktatás és megbecsülés
  • Dinamikus csapat
  • Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely

ELőnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Műszaki orientáció, labor ismeretek
  • Labortechnikai gépek, berendezések, eszközök kezelésének képessége

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk „LABOR- BUDAPEST” jeligére!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános