Budapesti székhelyű egészségügyi gyártó céghez termékmenedzser kollégát keresünk

Feladatok:
⦁    Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal
⦁    Ajánlatkérések, megrendelések nyomonkövetése, dokumentálása
⦁    Meglévő partnerek rendszeres látogatása
⦁    Új partnerek felkutatása
⦁    Közbeszerzési tenderek összeállítása

Amit adunk:
⦁    Változatos feladatok
⦁    Fejlődési, tanulási lehetőség
⦁    Céges gépkocsi, mobiltelefon, laptop
⦁    Versenyképes bérezés

Elvárások:
⦁    Orvosi labordiagnosztikai területen szerzett tapasztalat és/vagy egészségügyi szakirányú közép, vagy felsőfokú végzettség elvárt
⦁    Jó problémamegoldási képesség, önálló munkavégzés
⦁    Jó kommunikációs készség
⦁    Angol nyelv társalgási szintű ismerete
⦁    Word, Excel, Power Point ismerete
⦁    B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:
⦁    Budapest
⦁    Teljes munkaidő

Egyéb:
⦁    Magyar és angol nyelvű fényképpel ellátott önéletrajzot fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános