Pénztárgép szervizes munkatársat keresünk budapesti és Budapest környéki munkavégzésre

Prior Cash Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 220 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2019. 03. 18.

XIII. kerületi vezető kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cég, precíz, lojális, dinamikus csapatmunkára képes, jó kommunikációs készséggel rendelkező, talpraesett, fiatalos (lehet pályakezdő is) munkatársat keres budapesti és Budapest környéki helyszíni szervizes munkára 8 órás napi munkaidőben.

A munka gyorsan tanulható és teljesen mértékben betanítjuk!

Feladatok

  • pénztárgépek üzembe helyezése
  • beérkezett készülékek javítása (csere), hibakeresés
  • a javítási munkálatok adminisztrációja szerviz munkalapokon
  • kapcsolattartás, ügyintézés partnerekkel
  • elkészült munkák kiadása
  • kiszállásos munkák, helyszíni munkavégzés

Elvárások

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
  • jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány + vezetési tapasztalat

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • rendezett, kulturált munkakörnyezet
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • egyműszakos munkarend, szabad hétvége
  • könnyen megközelíthető munkahely
  • versenyképes fizetés
  • egyéb juttatások

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott