Autóval rendelkező kollégát keresünk árusító munkakörbe Budapesten

Etalon Film Kft.

Bruttó 1 200 Ft - 1 200 Ft / óra
2019. 03. 11.

Autóval rendelkező kollégát keresünk (friss nyugdíjas és egyetemisták is) keresztény témájú könyvek és filmek dvd-k hétvégi árusítására budapesti helyszíneken (plébániák, óvodák, iskolák, fesztiválok) megadott időpontokban, alkalmi bejelentéssel 1200 Ft/óránként és üzemanyag térítés.

Az árusításhoz áruismeret szükséges!

Az elémleit- és gyakorlati okttást bizotsítjuk.

Rövid bemutatkozó levelet és az elérhetőséget kérném a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Kresztény témájú könyvek és filmek dvd-k hétvégi árusítására budapesti helyszíneken (plébániák, óvodák, iskolák, fesztiválok) megadott időpontokban.

Elvárások

  • Önállóan dolgozó, rugalmas, kedves, preciz

Előnyök

  • Önálló, előre leszervezett

Amit kínálunk

  • Autóval rendelkező kollégát keresünk (friss nyugdíjas és egyetemisták is) keresztény témájú könyvek és filmek dvd-k hétvégi árusítására budapesti helyszíneken (plébániák, óvodák, iskolák, fesztiválok) megadott időpontokban. Alkalmi bejelentéssel 1200 Ft/óránként és üzemanyag térítés.
  • Az árusításhoz áruismeret szükséges! Az elémleit- és gyakorlati okttást bizotsítjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott