Bútor és vendéglátós eszközkölcsönző céghez keresünk gépjárművezető kollégát

Party Caesar Kft.
Budapest IV. kerület
Nettó 1 200 Ft - 1 500 Ft / óra
2019. 03. 05.

Bútor és vendéglátos eszközkölcsönző céghez keressük kollégánkat, aki B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik, megbízható és nagy munkabírású.

Város ismeret előny!

Teljes és részmunkaidőre is várjuk a jelenetkezőket.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

Feladatkörök:

  • kisteherautó (3,5 T alatti)vezetése,
  • vendéglátós eszközök és bútorok szállítása, le- és felpakolása illetve átadás-átvételezése.

Elvárások

  • Megbízhatóság és nagy munkabírás.
  • B kategóriás jogosítvány (Város ismeret előny)
  • Ápolt megjelenés

Előnyök

  • 1 év gyakorlat
  • Város ismeret

Amit kínálunk

  • Piacképes fizetés.
  • Céges telefon.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott