Szállítás, fuvarozás

Bútor és vendéglátós eszközkölcsönző céghez keresünk gépjárművezető kollégát

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: 1045 Budapest, Chinoin u .20.
Fizetés: Nettó 1200 - 1500 / óra
2019. 03. 05. 10:03

Bútor és vendéglátos eszközkölcsönző céghez keressük kollégánkat, aki B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik, megbízható és nagy munkabírású.

Város ismeret előny!

Teljes és részmunkaidőre is várjuk a jelenetkezőket.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

Feladatkörök:

  • kisteherautó (3,5 T alatti)vezetése,
  • vendéglátós eszközök és bútorok szállítása, le- és felpakolása illetve átadás-átvételezése.

Elvárások:

  • Megbízhatóság és nagy munkabírás.
  • B kategóriás jogosítvány (Város ismeret előny)
  • Ápolt megjelenés

Előnyök:

  • 1 év gyakorlat
  • Város ismeret

Amit kínálunk:

  • Piacképes fizetés.
  • Céges telefon.