Pénzügyi asszisztens állás azonnali munkakezdéssel Budapesten

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS munkakörbe munkatársat keresünk Budapest III. kerületében, azonnali munkakezdéssel!

Feladatok:

  • bejövő szállítói számlák kezelése, ellenőrzése, rendszerben történő iktatása
  • számlák kiállítása
  • folyószámlák, egyenlegek egyeztetése - kimutatások, jelentések, riportok készítése
  • nyilvántartások vezetése
  •  kapcsolattartás a könyveléssel, bérszámfejtéssel, partnerekkel
  • szerződések, ajánlatok készítése,
  • egyéb irodai adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • középszintű számítógépes ismeretek
  • önállóság, terhelhetőség
  • precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • kellemes munkakörnyezet
  • fiatalos csapat, barátságos kollégák

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény, megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános