Biztonságtechnikai telepítő állás Budapest és környékén

Folyamatosan bővülő telepítő csapatunkba keresünk, szakmai tapasztalattal rendelkező kollégákat biztonságtechnikai telepítő munkakörbe.

Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

További információk honlapunkon megtekintheőek: http://complexit.hu/

Feladatok

  • Gyengeáramú főként vagyonvédelmi rendszerek kiépítésében való részvétel (betörésjelző, tűzjelző, videó, beléptető, tv, hangosítás, strukturált hálózat, telefon stb.)
  • Telepített rendszerek beüzemelése
  • A kiépített rendszerek ellenőrzése és karbantartása
  • Új munkák felmérése
  • Gyengeáramú rendszerek megvalósulási dokumentációjának elkészítése

Elvárások

  • Telepítésben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Szakirányú ismeretek
  • Elvégzett munka precíz, pontos dokumentálása
  • Elkötelezettség a magas minőségű ügyfélorientált projektek megvalósításában
  • Precíz, kitartó és kihívásokat szerető konstruktív, rugalmas személyiség

Előnyök

  • Biztonságtechnikai, vagy egyéb műszaki mérnöki végzettség
  • Informatikai alapismeretek (IP alapú rendszerek)
  • Hálózatépítési és telepítésvezetési tapasztalat
  • Érvényes beépített tűzjelző rendszer telepítői, karbantartói vizsga
  • Egyéb gyengeáramú rendszerek telepítési gyakorlata
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Angol szakmai nyelv alapfokú ismerete
  • AutoCad felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Szabad hétvégék
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Kihívást jelentő nagy volumenű projektek
  • Céges autó a munkavégzéshez
  • Mobiltelefon
  • Új, modern eszközök a munkavégzéshez

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott