Recepciós munka budapesti masszázs szalonban

Amennyiben kedves vagy, remekül kommunikálsz és szeretnél jó hangulatban dolgozni egy remek csapattal, mely kizárólag professzionális masszőrökből áll várjuk jelentkezésedet.

Feladatok

  • vendégek fogadása, időpont egyeztetések, ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • kassza kezelése
  • ajándékutalványok értékesítése
  •  egyéb, alap munkaügyi feladatok

Elvárások

  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  •  felhasználói szintű számítógép ismeret (MS office)
  • ápolt, igényes megjelenés
  • precizitás, jó kommunikációs készség
  • a vendégekhez kedves, empatikus hozzáállás
  • munkaidő 9:30-22:00 -ig tart, hétvégén és ünnepnapokon is, de egy hónapban 15-16 munkanapról van szó, tehát teljes szabadnapjaid lesznek, hétköznap is, amikor akár ügyeket is intézhetsz.
  • minimum egy évre keresünk munkavállalót, kérlek ezt jelentkezéskor vedd figyelembe!
  • Szakmai képzettség nem szükséges!

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • szalonunk 13 éve, biztos helyen üzemel, a XII. kerületben, Budán, hangulatos környezetben
  • nívós vendégkör
  • nyugodt légkör
  • remek csapat

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva fizetési igény megjelölésével, vagy +3630/ 82 138 59-es telefonszámon várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott