Budapesten vezető főorvos kollégát keresünk

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. újonnan nyíló budapesti plazmaferezis centrumába

VEZETŐ FŐORVOS

(BUDAPEST)

munkakörbe munkatársat  keres

FELADATAI:

  • A centrum szakmai vezetése, felügyelete
  • Gyógyszeralapanyag gyártással kapcsolatos napi dokumentumok ellenőrzése
  • Donorvizsgáló orvosok munkájának szakmai felügyelete
  • Dolgozók oktatása
  • A centrum magas színvonalának megteremtése és megtartása

ELVÁRÁSOK:

  • Szakorvosi végzettség
  • Erős szabálykövető magatartás
  • Erős szervezői készség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Felelősségteljes döntéshozói képesség
  • Vezetői kompetencia és készség
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus csapat
  • Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Szakmai megbecsültség

ELőnyt jelent:

  • GMP iránylevek ismerete
  • Transzfúziológia és gyógyszergyártás területén szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezen" gombra kattintva  várjuk „VEZETŐ FŐORVOS - BUDAPEST” jeligére!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos