Autóbuszvezető pozícióban álláslehetőség tapasztalattal rendelkezőknek

A több mint tíz éves múlttal rendelkező belföldi és külföldi személyszállítás foglalkozó AL-KO Plusz Kft bővülő csapatába Autóbuszvezető kollégákat keres!

Ha tapasztalt autóbuszvezetőként váltanál és új munkahelyet keresel, teljes munkaidőben vagy másodállású gépkocsivezetőként szeretnél dolgozni hazai illetve nemzetközi útvonalon

Cégünk több mint 10 éve foglalkozik belföldi és nemzetközi személyszállítással.

Folyamatosan bővülő flottánkhoz keresünk tapasztalt kollégákat.

Fényképes önéletrajzodat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattitntva.

Bővebb információért keress minket a +3620/ 37 565 65 telefonszámon.

Feladatok

  • Járd be velünk Európa nagyvárosait mi biztosítjuk számodra a meghízható logisztikai hátteret!
  • Szolgáltatásaink széleskörűek a reptéri transzferektől a több napos külföldi túrákig. Csak belföldi munkavégzésre is van lehetőség.

Elvárások

Téged keresünk:

  • Ha rendelkezel megfelelő szakmai tapasztalattal
  • D kategóriás jogosítvánnyal
  • Gépjárművezetői Képesítési Igazolvánnyal
  • Digitális tachográf kártyával
  • Ha igényes vagy munkádra és munkakörnyezetedr

Előnyök

  • Angol nyelvismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes, kiemelkedő fizetés
  • Új és újszerű járművek: kiváló műszaki és esztétikai állapotú, rendszeresen karbantartott 48-63 fős Mercedes Benz Travego és Tourismo autóbuszok, valamint 19 fős Vip Sprinter minibuszok
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • Folyamatos munkavégzés egész évben, szezonon kívül is
  • Kiszámítható, rugalmas munkarend
  • AETR szabályok teljes mértékű betartása, vezetési és pihenőidők figyelemmel kísérése
  • Munkád teljes körű támogatása, váltások leszervezése, szállásfoglalások
  • Lendületes csapat, jó hangulatú családias légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott