Budapest és környékén autószerelő munkatársat keresünk kiemelt bérezéssel

Levantex Kft.

2019. 02. 13.

Az 1990 óta működő Levantex Kft. az IVECO hivatalos márkakereskedője, és az elmúlt években elért eredmények alapján, az IVECO teherautók meghatározó értékesítője.

Budapesti telephelyünkre autószerelő munkakörbe keressük kollégánkat.

Feladatok

  • haszongépjárművek garanciális és garancián túli javítása.

Elvárások

  • autószerelő szakmai végzettség,
  • önálló munkavégzés,
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű, bejelentett főállású munkaviszonyt,
  • kiemelt bérezést megegyezés szerint,
  • magas színvonalú és kellemes munkakörnyezetet,
  • kulturált munkakörülményeket (munkaruha, öltöző, zuhanyzó, szociális helyiségek, dolgozói parkoló, fűtött munkaterület)
  • gyári továbbképzéseket,
  • a legmodernebb technológiák használatát,
  • önálló munkát saját szerszámokkal,
  •  szakmai fejlődési lehetőséget.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott