Raktáros munkatársat keresünk Budapest és környékén

Aromatic Kft.

Nettó 180 000 Ft - 240 000 Ft / hónap
2019. 02. 07.

XXIII.kerületi ócsai úti raktárunkba keressük targoncázni tudó raktáros munkatársunkat.

Legyen egy vidám és pörgős csapat tagja!

Jelentkezzen hozzánk!

Feladatok

• készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése
• szállítólevelek kiállítása
• a raktár számítógépeinek és kapcsolódó egységeinek kezelése
• a raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának ellenőrzése

Elvárások

• min. középfokú végzettség
• OKJ-s targoncavezetői engedély
• adminisztratív feladatokban való jártasság (word, excel)

Előnyök

• B ; BE kategóriás jogosítvány
• Egyéb raktári anyagmozgatók ismeretéhez engedély
• hasonló területen szerzett tapasztalat
• fuvar logisztikában való jártasság
• Készlet kezelő program ismerete

Amit kínálunk

• dinamikusan fejlődő cég
• fizetés ~nettó 180.000 – 240.000 Ft (megállapodás szerint)
• fix munkaidő (nappali műszak)
• fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános