Budapesten irodavezető adminisztrátor kollégát keresünk azonnali munkakezdéssel

Cégünk prémium kategóriás gyümölcs- és zöldségprés gépek forgalmazásával foglalkozik.

Az iroda működtetéséhez keresünk irodavezető/adminisztrátor kollégát.

A munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület

Fizetés megegyezés szerint. Kérjük nettó fizetési igényét írja be az önéletrajzba.

Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • vevőkkel való kapcsolattartás szóban, írásban telefonon
  • folyószámla kezelés
  • rendelések nyilvántartása, számlázás
  • havi kimutatások készítése
  • raktárkészlet nyilvántartás
  • kapcsolattartás a könyvelő irodával
  • garanciális ügyintézés

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség (kereskedelmi vagy irodavezetői)
  • kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • angol nyelvtudás minimum alap szinten szóban és írásban (tartani kell a kapcsolatot a külföldi beszállító cégekkel)
  • talpraesett, megbízható, tapasztalattal rendelkező személyiség

Előnyök

  • webáruház működtetésénél szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás középfokon

Amit kínálunk

  • céges mobiltelefon
  • céges notebook
  • versenyképes fizetés
  • kellemes irodai környezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott