Raktáros-karbantartó munkatársat keresünk Budapesten

Budapest X. kerületében működő telephelyünkre raktáros-karbantartó munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Raktári feladatok, telephelyen felmerülő karbantartási munkák, kiszállítások, beüzemelések, javítások végzése.

Elvárásaink:

  • Targonca vezetői gyakorlat.
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete.
  • Műszaki ismeret -affinitás. Terhelhetőség, munkabírás, szorgalom.
  • Alkalmazkodó képesség a csapatban történő munkavégzéshez.
  • Büntetlen előéletet igazoló erkölcsi bizonyítvány.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Műszaki végzetség, ismeret, affinitás.
  • Targonca vezetői engedély. „C” kategóriás jogosítvány.
  • Raktárosi gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható bejelentett 8 órás munkaviszony.
  • Jó infrastruktúrával rendelkező munkakörülmények.
  • Versenyképes bérezés, cafetéria, munkaruházat.
  • Dinamikus csapat.

Fényképes életrajzát és kompenzációs elvárását a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános