Elektromos karbantartó állás Budapesten

A Yorkshire Fittings Gyártó Kft. az angol Pegler Yorkshire magyarországi gyártóbázisa. Csőszerelvények, csőidomok kiváló minőségű előállításában közel 30 éve vezető gyártóként jelenik meg a nemzetközi piacon.

Érdekli milyenek nálunk a mindennapok? Szeretne belelátni az üzemek működésébe? A Youtube-on megtalálja cégünk bemutakozó videóit: „Yorkshire Fittings Gyártó Kft.” jeligén.

Feladatok

Milyen feladatokra számíthat?

  • gépek elektromos karbantartása (CNC, PLC), elektromos hibaelhárítás
  • elektromos átalakítási munkák elvégzése
  • új gépek telepítése
  • a gyártásban és a gépeken keletkező villamos problémák megoldása
  • PLC hibakeresés

Elvárások

Ami az álláshoz szükséges:

  • elektronikai vagy villamos energia technikus végzettség
  • erősáramú munkavégzéshez szükséges bizonyítvány
  • számítógépes ismeretek
  • villamosenergia-ipari, PLC ismeretek
  • 3 műszak vállalása

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat (kezdő és senior kollégák jelentkezését is várjuk)
  • vezérlők ismerete
  • komplex feladatellátási készség
  • precizitás

Amit kínálunk

  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • havi jutalom rendszer és éves bónusz
  • komplex, kihívást jelentő változatos feladatkör
  • szakmai támogatás, képzések, fejlődési lehetőség

Jelentkezzen még ma!

Kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Technikum

Munkarend

  • Többműszakos