PPC Specialistát keresünk a Bónusz Brigádhoz legalább 3 év releváns munkatapasztalattal

Skoopy Kft.
Budapest XIII. kerület
Bruttó 500 000 Ft - 700 000 Ft / hónap
2019. 02. 01.

A Bónusz Brigád csapatának minden egyes tagjaként azért dolgozunk, hogy partnereink számára új vevőket találjunk, és ennek eredményeképpen növeljük az adott vállalkozás forgalmát, ismertségét, vevőszámát.

Vevőinknek pedig felejthetetlen élményt biztosítsunk partnereink szolgáltatásain vagy termékein keresztül.

Töretlen munkánkkal és lelkesedésünkkel mára elértük, hogy Magyarország piacvezető vállalkozásai közé tartozzunk.

További sikereink eléréséhez most PPC Specialistát keresünk, aki szaktudásával és személyiségével hozzájárul cégünk további fejlődéséhez.

Feladatok

Ha Te leszel az új Kollégánk az alábbi feladatok várnak majd rád:

  • Fizetett csatornák működtetése, kampányok beállítása, hatékonyságának maximalizálása (Google Ads, GDN, social média, Youtube);
  • Célcsoport szegmentáció;
  • Kampányok tervezése, kiértékelése, elemzése;
  • Riportok, kimutatások készítése;
  • Kapcsolattartás a Google-lal;
  • Lehetőség egyéb projektek vezetésére, fejlesztési igények megfogalmazására, pl.: SEO területen

Elvárások

Szívesen látunk egy kölcsönös megismerkedésre, ha a fentiekben releváns tapasztalatod van, az alábbiakat pedig készség szintjén hozod magaddal:

  • Legalább 3 év tapasztalatod van PPC területen;
  • Jó elemző készség és logikus gondolkodás jellemez;
  • Fontos számodra a folyamatos tanulás, önfejlesztés;
  • Egy igazi egyéniség vagy;

Előnyök

  • Ismered a hazai e-kereskedelem szereplőit, célkitűzéseit, stratégiáit;
  • Szeretsz angolul kommunikálni;

Amit kínálunk

Minden, aminek részese lehetsz, ha Te fogsz PPC Specialistaként a csapatunkhoz csatlakozni:

  • Bevezetett márkanevű sikeres vállalkozás további növekedését alakíthatod;
  • Egyedülálló fejlődési lehetőség;
  • Munkaidődet egy inspiráló, családias munkakörnyezetben töltheted a XIII. kerületben, a Duna-part szomszédságában;
  • Nagyon jó fej kollégáid lesznek;
  • Felelősségteljesen döntéseket hozhatsz;
  • Rendszeres és őszinte visszajelzést kapsz a hozzáadott értékeidről mind emberileg, mind szakmailag egyaránt;
  • Versenyképes fizetés;

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános