Budapesti könyvelőirodánkba mérlegképes könyvelő kollégát keresünk

Fejlődő könyvelőirodánk budapesti területére Könyvelő munkatársunkat keressük.

Olyan számviteli ismeretekkel rendelkező tanulni vágyó munkatárs jelentkezését várjuk, akinek van könyvelőirodai tapasztalata, és szeretné teljeskörűen átlátni a könyvelés folyamatát.

A munkára 6-8 órában jelentkezőket is szívesen fogadunk, a betanítást elvégezzük, felügyeljük és segítjük.

Támogatjuk a továbbképzéseket és a szakmai fejlődést.Ha valakinek nincs még meg minden végzettsége, de tele van ambícióval, ne habozzon jelentkezni!

Várjuk a fényképes önéletrajzot fizetési igény megjelöléssel.

Feladatok

  • Az új munkatársunk feladata a könyvelési bizonylatok Tensoft könyvelőprogramjában való rögzítése, vegyes tételek könyvelése, bevallások benyújtása, bérszámfejtés lenne - szakmai iránymutatás mellett.

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség.

Előnyök

  • Gyakorlat teljeskörű könyvelésben, tapasztalat könyvelőirodai munkavégzésben.
  • Tapasztalat bérszámfejtés területén,

Amit kínálunk

  • Jó hangulatú, igényes szakmai csapat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános