Munkavédelmi koordinátor állás országos munkavégzéssel

ProEhs-Group Kft.

2019. 01. 31.

Társaságunk 2016-ban azzal a céllal alakult meg, hogy partnerei számára versenyképes áron a lehető legmagasabb színvonalon és elhivatottsággal tudjon szolgáltatást nyújtani munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi területen.

A ProEhs-Group Mérnöki Szolgáltató Kft. munkavédelmi koordinátorokkal szertné bővíteni meglévő fiatalos csapatát. Szeretnél csatlakozni hozzánk és van munkavédelmi végzettséged, netán csak folyamatban van, határozott vagy és jó a fellépésed,nincs más dolgod, küldd el fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva és mi jelentkezünk.

Feladatok

  • HSE feladatok ellátása építőipari megrendelőinknél
  • Munkafolyamatok figyelemmel kisérése és javaslattétel
  • Megrendelő HSE szempontú támogatása
  • Szükséges oktatások megtartása (új belépők, ismételt, rendkívüli, stb)
  • A megrendelő folyamatos tájékoztatása, jelentések készítése
  • Egyéb szakmai feladatok

Elvárások

  • Legalább középfokú munkavédelmi képesítés,
  • Tapasztalat építőipari kivitelezési környezetben előny, de nem feltétel
  • Angol nyelvtudás előny de nem feltétel
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és konfliktus kezelési készség
  • Jó problémamegoldó képesség, határozottság.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cégesautó és üzemanyagkártya (megegyezés tárgyát képezi)
  • Céges laptop és telefon hozzájárulás
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott