Diákmunka

Tanári asszisztens állás Budapesten azonnali kezdéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Fizetés: Nettó 1200 - 0 / óra
2019. 01. 31. 14:29

A See You Nyelviskolába keresünk EGYETEMISTÁKAT, angol tanári asszisztensi munkakörbe, szeptember 1-jei kezdéssel!

A munkaidő délután hétfőtől péntekig tart.

Feladatok:

  • Feladat elsősorban angol nyelv oktatása, és egyéb kisebb adminisztratív feladatok.

Elvárások:

  • rugalmasság
  • lendületesség
  • jó kommunikációs készség angol és magyar nyelvből
  • megbízható önálló munkavégzés
  • minimum 6 óra/hét

Előnyök:

  • Felsőfokú angol nyelvvizsga
  • Pedagógia tapasztalat és/vagy szakon végzett tanulmány
  • Anglisztikai tanulmány
  • Tanítói tanulmány

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörülmény
  • jó hangulatú, rugalmas munkaidő
  • fejlődés szakmailag: pedagógia és szakmai angolból is
  • hosszútávú és biztos állás, később teljes munkaidőben egyaránt
  • jövőben szakmai képzést biztosítunk
  • munkád megbecsülése, véleményed,ötleteid meghallgatása
  • bér: 1200 Ft/óra