Vendéglátás

Éttermi kisegítő állás amerikai szendvicsbárba Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület
Fizetés: Nettó 200000 - 250000 / hónap
2019. 03. 18. 11:13

Budapesten a VIII. kerületben könnyen megközelíthető, amerikai szendvicsbár lendületes, jókedvű csapata főállású munkatársakkal szeretne bővülni.

Részmunkaidőben csak péntek-szombat-vasárnap vagy csak hétvége vállalásával is.

Nappali és éjszakai munkarendbe várjuk a jelentkezőket.

Feladatok:

  • alapanyagok előkészítése, szendvicsek és egyéb megrendelések összeállítása
  • rendelésfelvétel, kasszázás
  • étterem és munkakörnyezet tisztántartása

Elvárások:

  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés.
  • Angol nyelvtudás nem elvárás, de előnyt jelent.

Előnyök:

  • Mi mindenre megtanítunk, előképzettségre nincs szükség.
  • Előrelépési lehetőségek!

Amit kínálunk:

  • A béren felül minden nap magadnak választhatod ki az ételedet, italaidat
  • Divatos egyenruhát biztosítunk számodra.
  • Modern, világos klimatizált étterem. Könnyű, tiszta munka.
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások, pótlékok.