Éttermi kisegítő állás amerikai szendvicsbárba Biatorbágyon

Multi Job Iskolaszövetkezet
Biatorbágy
Nettó 200 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2019. 03. 18.

Biatorbágyon a Premier Outletben amerikai típusú szendvicsbár lendületes, jókedvű csapata főállású munkatársakkal szeretne bővülni.

Részmunkaidőben csak péntek-szombat-vasárnap vagy csak hétvége vállalásával is.

Nappali munkarendbe várjuk a jelentkezőket.

Feladatok

  • alapanyagok előkészítése, szendvicsek és egyéb megrendelések összeállítása
  • rendelésfelvétel, kasszázás
  • étterem és munkakörnyezet tisztántartása

Elvárások

  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés.
  • Angol nyelvtudás nem elvárás, de előnyt jelent.

Előnyök

  • Mi mindenre megtanítunk, előképzettségre nincs szükség.
  • Előrelépési lehetőségek!

Amit kínálunk

  • A béren felül minden nap magadnak választhatod ki az ételedet, italaidat
  • Divatos egyenruhát biztosítunk számodra.
  • Modern, világos klimatizált étterem. Könnyű, tiszta munka.
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások, pótlékok.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott