Álláshirdetések ingyenes feltöltése Ingyenes hirdetésfeltöltés Ingyenes regisztráció Ingyenes munkáltatói- és munkavállalói regisztráció
Kategória választás Lenyitás
Kerület keresőLenyitás
Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest Budapest
Munkahely, állás keresés itt: minden kerület
Ha szeretnéd látni egy adott kerület legújabb hirdetéseit, akkor húzd az egeret arra a kerületre!

Állást, munkahelyet kínál minden kategóriában Budapesten:

Országos hálózattal rendelkező cég, nagykereskedelmi raktárába munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Kereskedelmi -, raktári asszisztens

Feladatok:
•	raktári árukészlet kezelése, megrendelések rögzítése
•	telefonos kapcsolattartás a partnerekkel és a központtal
•	számlázás
•	pénztárosi f. . .
XIV. kerület Adminisztráció / Irodai munka
Feladatok:
•	Forgácsoló gépek kezelése, kiszolgálása
•	Gyártási megrendelésben szereplő alkatrészek legyártása az előírt utasítások alapján
•	Munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján
•	Alkatrészek sorjázási, mosási feladatainak ellátása
•	Autonóm karbantartási fela. . .
Minden kerület Szakmunka / Fizikai munka
Budapesten, az M3 autópálya mellett lévő áruházba takarítót keresünk.
Érdeklődni: Mészáros Tamásnál a +36 70-6062634-es telefonszámon lehet
Minden kerület Takarítás, háztartás, kert
Váci úton lévő áruházba gépes takarítót keresünk.
monikamatyas » 4 napja
Raktári feladatok ellátására keressük munkatársainkat, azonnali kezdéssel!
Tapasztalt, precíz, gyorsan dolgozó munkatársat keresünk!
Hölgyek jelentkezését is várjuk címkézési feladatok ellátására!
Valamint OKJ targoncavezetői engedéllyel rendelkező férfiak jelentkezését is várjuk!
Amit kínálunk:. . .
XV. kerület Szállítmányozás / Logisztika
City Cartel » 5 napja
Egyszer légy vagány! Unod már, hogy mindenki a „válságot” okolja! Ki akarsz lépni a mindennapok egyhangú mókuskerekéből! Kezedbe akarod venni a sorsod irányítását! Változatos, mindig megújuló munkára vágysz! Átlag feletti jövedelmet szeretnél és ezért még tenni is hajlandó vagy? Pozitívan gondolkodó. . .
XVII. kerület Kereskedelem / Értékesítés
III. kerületi áruházba keresünk két fő takarítót, változó munkarendbe.
Érdeklődni Truczkó Bélánál a +36 70 6237523 számon lehet.
Cégünk budaörsi raktár-irodájába keresek adminisztrátor hölgyet napi 4 órás munkavégzésre. Munkaidő 9-13 óra között.
A munkahely legkényelmesebben autóval közelíthető meg (nem feltétel, de javasolt).
A tömegközlekedéstől néhány perces sétával érhető el.
Az állás betöltéséhez szükséges irodai ta. . .
Minden kerület Adminisztráció / Irodai munka
Generálkivitelező cégünk építőipari szakmunkásokat keres. Családi házak felújítása és építése a fő profilunk. Munkatársaink több szakmában is jártasak, új munkatársainknál ez előny, de nem feltétel.
Szakmai tapasztalat előny, káros szenvedélyektől mentes alkalmazottakat keresünk.
Jelentkezni 06/. . .
Minden kerület Építőipar / Épületüzemeltetés
DXN EUROPE KFT. » 2 napja
Azonnali kezdéssel keressük új barista kollégánkat teljes munkaidőbe!

Előnyt jelent ha, kommunikatív vagy, beszélsz nyelveket, van barista végzettséged, vagy rendelkezel pultos szakmai tapasztalattal. Munkavégzés helye: Budapest VI. ker. Jelentkezz bátran és legyél te a csapatunk új tagja!

A. . .
VI. kerület Vendéglátás / Idegenforgalom